Оцінювання

 Оцінювання результатів учнів та учениць

Наказ МОН від 13.07.2021 № 813 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти”

УОВЦ «Оріон» розробив бланки оцінювання результатів діагностичних робіт учнів та учениць 3 класу. Бланки відповідають вимогам оцінювання чинних документів та конкретизовані за Типовими освітніми програмами Олександри Савченко та Романа Шияна. 

У лівій колонці вчитель може ознайомитися з бланками оцінювання за кожною діагностичною та підсумковою роботою (окремо). З правої колонки можна завантажити бланки оцінювання для загального орієнтування у вимогах за кожним семестром.

За рекомендаціями МОН у діагностичних роботах учитель має залишати коментарі, що пояснюють учневі/учениці його/її помилки та вказують на досягнення. У бланках зазначаються рівні оцінювання за кожним результатом навчання. Бланк оцінювання результатів навчання з усіх предметів та інтегрованих курсів обов'язково має бути у кожного школяра. Учитель може створити один бланк для всіх предметів. Зберігатися він має в учнівському портфоліо.


Немає коментарів:

Дописати коментар